Wszystkich gości :       18420

Dziś nas odwiedziło :  216

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : VII Rodzinne Grzybobranie już za moment.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2017-08-28 11:54:40

Trwają przygotowania do kolejnej edycji plenerowego wydarzenia ekologicznego jakim jest Rodzinne Grzybobranie. W tym roku odbędzie się ono w naszym Parku Miejskim w dniu 3 września. Bedzie to niedziela.

Na razie program jest dość płynny, więc szczegóły zamieszczę po ustaleniach z zainteresowanymi stronami.  Pewne jest, że współorganizatorem przedsięwzięcia jest Miasto Kalety oraz to,  że pojawi się nasze ulubione Radio Katowice. Patronat medialny nad tą plenerową akcją edukacji ekologicznej objął tygodnik Gwarek.

Odbędzie się też oczywiście konkurs dla grzybiarzy, w którym I nagrodę ufunduje Pan Jacek Olek właściciel Restauracji Figaro i sklepów Lewiatan.

Będą też konkursy i zabawy dla dzieci oraz konkurs dla dorosłych.  Fundatorem nagród dla dzieci będzie prezes Stowarzyszenia Nasze Kalety.

Co dalej to sprawa otwarta; wszelkie pomysły mieszkańców bardzo mile widziane. Zachęcamy do współpracy przy organizacji tego wydarzenia, ponieważ stało się ono już marką samą w sobie. Wszystkich chętnych, czy to w charakterze wolontariuszy, sponsorów czy partnerów zapraszamy do kontaktu i przyjmujemy z otwartymi ramionami.

 Autor artykułu : Tania
Redaktor Naczelna :  Małgorzata Kulisz.

© Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety

Design www.bambynek.com